Top 7 Case iPhone 13 Pro – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

Twardym plastikiem, wzór UFO z TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max, etui typu bumper z przezroczystym, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, 7" 2021, smukłe, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m. Bądź odważny. Bądź tobą. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź wyjątkowy. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T370
ModelMI13PROMAX-T370

2. MOSNOVO

#ad

Odporne na uderzenia etui ochronne TPU z motywem kolażu w stylu vintage do iPhone 14 Pro, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off przezroczyste, MOSNOVO Etui do iPhone 14 Pro

#ad
MOSNOVO #ad - Be unique. Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Be you. Be bold. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 14 Pro rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2022.

Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Super ochrona. Super ładne. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 14 pro rozmiar wyświetlacza 6, 2022 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, 1 cala, uderzeniami i wieloma innymi.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI14PRO-T513

3. Wildflower Cases

#ad

Wildflower etui kompatybilne z iPhone 11 Baby Pink Posie Rosie

#ad
Wildflower Cases #ad - Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, co sprawia, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.

Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu. Otwarta forma jest ściśle kompatybilna z telefonem iPhone 11.

Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością. Z naszym indywidualnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy. Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby pasowały do jedynego iPhone'a 11.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6.88
Waga0.07
Szerokość3

4. Wildflower Cases

#ad

Brązowe kwiaty iPhone 11 etui, Wildflower Cases Etui

#ad
Wildflower Cases #ad - Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku, aby zapewnić całkowitą ochronę przed strasznymi pułapkami na telefon. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, zaprojektowane i wykonane na miarę, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich przycisków dotykowych w telefonie.

Jedyne w swoim rodzaju: każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest ręcznie wykonane i może wykazywać niewielkie niedoskonałości, ponieważ nie ma dwóch identycznych etui, co sprawia, że każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest wyjąt. Stylowy i ochronny: otwarty kształt, kompatybilny z iPhone 11.

Indywidualne dopasowanie: ręcznie wykonane, aby były kompatybilne z jedynym iPhone 11. Stworzone przez kobiety: to etui z motywem dzikich kwiatów zostało zaprojektowane z miłością przez Michelle, Devon i Sydney Carlson. Biżuteria: z naszym niestandardowym srebrnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6
Szerokość3.13

5. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition etui kompatybilne z iPhone 6, 7 lub 8 Plus Pumpkin Spice Latte Love

#ad
Wildflower Cases #ad - To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 6, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu. Otwarta konstrukcja, kompatybilna z iphone 6, 7 lub 8 Plus.

Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby pasowały do iphone 6, 7 lub 8 Plus, 7 lub 8 Plus. Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem. Z naszym indywidualnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.

Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, co sprawia, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty. Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość6.31
Długość0.5
Waga0.07
Szerokość3.2

6. Spigen

#ad

Etui na telefon komórkowy, matowe czarne, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 14 specjalnie zaprojektowane do iPhone 14

#ad
Spigen #ad - Krawędź ochronna wyświetlacza i aparatu: Całkowicie zakryta część aparatu. Technologia air cushion: wszystkie narożniki są obsługiwane przez technologię Air Cushion. Wzór kratownicy i pająk web: gładki i matowo powlekany nowoczesny wzór i siatka Spider Web po wewnętrznej stronie absorbują wszelkiego rodzaju wstrząsy. Wzór tpu: matowa widoczność zapobiega powstawaniu odcisków palców i zapewnia przyjemny chwyt. Dzięki elastycznemu materiałowi TPU można łatwo zainstalować telefon.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.43
Długość5.92
Waga0.06
Szerokość2.96
Numer częściACS05037
ModelACS05037
Gwarancja24 Miesięcy

7. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, z przezroczystym twardym plastikiem, z tworzywa TPU, etui ochronne w stylu vintage, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Bądź tobą.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi. Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, 7" 2021, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Bądź odważny. Bądź wyjątkowy. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513