Top 10 ABUS Bordo Granit XPlus 6500 – Rowerowe zapięcia składane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AARON

#ad

Opatentowany zamek o wysokim stopniu bezpieczeństwa z uchwytem – lekkie zapięcie rowerowe z kluczem do rowerów elektrycznych, AARON Zapięcie rowerowe – bezpieczne składane zapięcie poziomu 14, rowerów wyścigowych, MTB w kolorze czarnym, motocykli

#ad
AARON #ad - Albo jesteś w 100% zadowolony, albo otrzymasz zwrot pieniędzy. Jakość aaron – zostań częścią rodziny aaron i zaufaj ponad 1000 zweryfikowanym 5-gwiazdkowym ocenom klientów z całej Europy. Opatentowana technologia nit: hartowane, wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne nity są wyjątkowo mocne, ciche i łatwe do przenoszenia.

Elastyczne zapięcie składane można łatwo otworzyć i ma długość 85 cm. Oferujemy szybką komunikacyjną obsługę klienta. Uchwyt sprawia, że zamek jest cichy podczas jazdy i nie grzechota. Zamek składany firmy aaron z poziomem bezpieczeństwa 14 jest tym samym wyjątkowo zabezpieczony przed kradzieżą. Zakres dostawy – składane zapięcie rowerowe jest dostarczane z uchwytem na ramę, trzema kluczami i dwoma dodatkowymi taśmami.

Wysokie bezpieczeństwo – niezwykle solidne składane zapięcie gwarantuje twojemu rowerowi, motocyklu lub skuterowi optymalną ochronę przed atakami za pomocą noża do bolców, wiertarki lub piły. Zwycięzca european design award – zamek waży poniżej 1 kg wszystkich swoich konkurentów w klasie bezpieczeństwa 14.
MarkaAARON #ad
ProducentAARON #ad
Wysokość7.48
Długość33.46
Waga2.2
Szerokość2.36
Numer częściAA-1029-01
ModelAA-1029-01

2. ABUS

#ad

Zamki rowerowe z cylindrem XPlus dla wysokiej ochrony przed manipulacją, ABUS Bordo składane zapięcie 6000 K z uchwytem na zamek SH, zestaw 2 szt., długość 120 cm, poziom bezpieczeństwa ABS 10

#ad
ABUS #ad - Cylinder xplus: cylinder tarczowy, który zapewnia wyjątkowo wysoką ochronę przed manipulacjami, takimi jak np. Zmiana: składane zapięcie z bardzo miękką i wytrzymałą osłoną prętów i obudowy – do ochrony przed uszkodzeniami lakieru i dobrej przyczepności.

Bezpieczne i elastyczne: składane zapięcie rowerowe z poziomem bezpieczeństwa ABUS 10 – dobra ochrona w przypadku średniego ryzyka kradzieży. Uchwyt sh: uchwyt zamka do łatwego transportu na kole, który dzięki praktycznym taśmom napinającym jest montowany bez użycia narzędzi – uchwyt Bordo jest wyjmowany z przodu z uchwytu. Picking.

Równomierne zamykanie: oba składane zamki zestawu można otworzyć za pomocą tych samych kluczy. Szczegóły produktu: 2 x bordo big 6000k/120 - długość 120 cm po rozłożeniu, szerokość 80 mm, kolor czarny, waga każdego zamka 1546 g, w zestawie 4 klucze i 2 uchwyty. Stabilny: pręty o grubości 5 mm oraz obudowa są wykonane ze specjalnie hartowanej stali – pręty są połączone specjalnymi nitami.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość10.5
Długość9.5
Waga1
Szerokość3
Numer części67465
Model67465
GwarancjaNie.

3. ABUS

#ad

85 cm, ABUS zapięcie składane 6500/85 Bordo Granit X-Plus, 85 cm, czarny

#ad
ABUS #ad - Wyprodukowano w Niemczech. Stalowe panele o grubości 5, 5 mm z bardzo miękkim 2-elementowym wykończeniem w celu ochrony lakieru. Level 15. W zestawie torba transportowa z zabezpieczeniem. Bardzo dobre zabezpieczenie w przypadku wysokiego ryzyka kradzieży.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość0.39
Długość33.46
Waga3.48
Szerokość0.39
Numer części55160_Black_85 cm
Model55160

4. ABUS

#ad

ABUS Vouwslot Bordo Big 6000K/120 SH w zestawie S

#ad
ABUS #ad - Uchwyt sh: uchwyt zamka do łatwego transportu na kole, który dzięki praktycznym taśmom napinającym jest montowany bez użycia narzędzi – uchwyt Bordo jest wyjmowany z przodu z uchwytu. Cylinder xplus: cylinder tarczowy, który zapewnia wyjątkowo wysoką ochronę przed manipulacjami, takimi jak np.

Picking. Bezpieczne i elastyczne: składane zapięcie rowerowe z poziomem bezpieczeństwa ABUS 10 – dobra ochrona w przypadku średniego ryzyka kradzieży. Zmiana: składane zapięcie z bardzo miękką i wytrzymałą osłoną prętów i obudowy – do ochrony przed uszkodzeniami lakieru i dobrej przyczepności.

WskazÓwka: optyczne różnice w nakładce silikonowej są możliwe – jakość i funkcjonalność są jednak niezmienne. Szczegóły produktu: bordo big 6000k/120 - długość 120 cm po rozłożeniu, kolor czarny, waga 1546 g, szerokość 80 mm, w zestawie 2 klucze i uchwyt. Stabilny: pręty o grubości 5 mm oraz obudowa są wykonane ze specjalnie hartowanej stali – pręty są połączone specjalnymi nitami.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Waga2.93
Szerokość1.97
Numer części62091
Model62091
GwarancjaNie.

5. BALOU

#ad

Składane zapięcie rowerowe z uchwytem – zapięcie rowerowe o długości 90 cm z 6 segmentami stalowymi – zapięcie składane z poziomem bezpieczeństwa 10, czarne

#ad
BALOU #ad - Atwy w obsłudze – wystarczy wyciągnąć zamek z dołączonego uchwytu ramy, złożyć 6 stabilnych segmentów stalowych do długości 90 cm i bezpiecznie przymocować rower do następnego stojaka rowerowego lub latarni za pomocą jednego z dwóch kluczy. Zajmujący mało miejsca uchwyt transportowy – mechanizm składania zamka rowerowego i dołączony uchwyt z tworzywa sztucznego do montażu ramy sprawiają, że jest to możliwe: zamek można złożyć jak calówka, schować bezpośrednio na ramie w zamykanym uchwycie transportowym i transportować w zasięgu ręki.

To składane zapięcie ma poziom bezpieczeństwa 10/10 i utrzymuje złodziei na odległość. Tam dobrze leży i nie grzechota. Szybki montaż – niezależnie od tego, czy też za pomocą opasek kablowych oba elementy w zestawie: oba warianty są łatwe i szybkie i zapewniają, czy mocujesz uchwyt za pomocą śrub na już istniejących otworach uchwytu na napoje, że zapięcie rowerowe jest zawsze bezpiecznie przy sobie.

Dzięki temu można zawsze używać zamka, nie martwiąc się o zarysowania lakieru koła. Ochrona lakieru dla twojego roweru – składane zapięcie jest pokryte tworzywem sztucznym. Trudne do złamania – dzięki temu stabilnemu zapięciu rowerowemu 6 stabilnych segmentów stalowych z hartowanego stopu stali zabezpiecza Twój rower przed próbami kradzieży.
MarkaBALOU #ad
ProducentBALOU #ad
Wysokość1.57
Długość35.43
Waga2.32
Szerokość2.91
Numer częściET490L-BK
ModelET490L-BK

6. ABUS

#ad

ABUS Bordo zapięcie składane 6000/90 cm, czarny, 90 cm

#ad
ABUS #ad - Zalecane do rowerów dobrej jakości. Konstrukcja przegubowa umożliwia złożenie zamka do małych rozmiarów. Stalowe panele o grubości 5 mm z hartowanej stali specjalnej. Bardzo miękkie 2-komponentowe wykończenie chroniące lakier. Dobre zabezpieczenie w przypadku średniego ryzyka kradzieży.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość3.94
Długość35.43
Waga2.43
Szerokość5.91
Numer części6000/90_BLACK
Model51798

7. ABUS

#ad

Abus Bordo 6000/90 zapięcie rowerowe, czarny

#ad
ABUS #ad - Pewne i wytrzymałe połączenie prętów jest gwarantowana przez specjalne nity. Pręty o grubości 5 mm, 2-częściowe poszycie z ekstra miękkiego materiału dopasowanego kolorystycznie zapewnia ochronę przed uszkodzeniami lakieru, właściwości „Soft Touch”.

Wysokiej jakości zamek bębenkowy abus plus w zestawie 2 klucze i karta z kodem zapewnia bardzo wysoką ochronę przed manipulacją i próbami otwarcia, zapewnia przy tym wyjątkowo duży komfort zamykania. W zestawie „uchwyt sh” do łatwego transportu zapięcia bordo 6000 i 6100 – idealne rozwiązanie, nie zajmuje wiele miejsca na rowerze oraz w przypadku małych ram, możliwość wyjęcia zapięcia od przodu. Panele i korpus wyprodukowane ze specjalnie hartowanej stali. Wyprodukowano w Niemczech.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość2.56
Długość35.43
Waga2.69
Szerokość5.12
Numer części729836
Model72983
Gwarancjabrak.

8. ABUS

#ad

ABUS zapięcie zabezpieczające do roweru, czarny, STANDARD

#ad
ABUS #ad - Automatyczny cylinder. Pręty o grubości 5 mm. Składana konstrukcja przegubowa. Poziom bezpieczeństwa: 7 z 15 możliwych.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość9.65
Długość2.36
Waga1.83
Szerokość6.1
Numer części112737
Model11273
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

9. ABUS

#ad

Czarne, ABUS Unisex składane zapięcie, 100 cm

#ad
ABUS #ad - Abus - poziom bezpieczeństwa 7: modne składane zapięcie z prętami o grubości 5 mm, wysokiej jakości automatyczny cylinder i praktyczny tryb transportu zapewnia ochronę w przypadku niskiego i średniego ryzyka kradzieży.

Niezawodny zamek do rowerów: bordo big ugrip 5700k/100 - długość 100 cm, waga 1050 g, poziom bezpieczeństwa ABUS 7, w zestawie 2 klucze. Tryb transportu: istnieje oddzielna, niezablokowana pozycja zamka do transportu – umożliwia to natychmiastowe użycie zamka bez otwierania. W zestawie uchwyt sh 5700: montaż bez użycia narzędzi dzięki praktycznym taśmom napinającym – zamek można wyjąć z przodu z uchwytu. Składane i kompaktowe: specjalne nity umożliwiają elastyczne składanie zamka do poręcznego rozmiaru, a tym samym łatwy i zajmujący niewiele miejsca transport.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość1.97
Długość9.45
Waga2.65
Szerokość6.3
Numer części867439
Model86743
GwarancjaNie.

10. MUNATURA

#ad

MUNATURA Składane zapięcie rowerowe 120 cm | zapięcie rowerowe | zapięcie rowerowe z uchwytem | Bike Lock

#ad
MUNATURA #ad - Zintegrowana ochrona przed kurzem – zintegrowana ochrona przed kurzem pokrywa cylinder zamka i zapobiega przedostawaniu się brudu i wody do zamka składanego. Bez względu na to, gdzie i z czym jesteś w podróży – czy to na rowerze, rowerze elektrycznym lub e-skuterze.

Cznie z uchwytem – za pomocą uchwytu można łatwo przymocować zapięcie rowerowe do roweru. Zawsze znajdziemy rozwiązanie! Pozwala to zaoszczędzić czas, nerwy i złamane klucze. Dzięki temu masz zapięcie rowerowe zawsze przy sobie, bez przeszkadzania podczas jazdy. Jednocześnie powłoka z twardego plastiku zapobiega zarysowaniom lakieru. Obietnica satysfakcji – jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z jednego z naszych składanych zamków, nasz dział obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Idealna długość – w przeciwieństwie do wielu innych zamków rowerowych, nasze składane zapięcie pasuje do każdej sytuacji dzięki długości 120 cm. Wysokie bezpieczeństwo – ze względu na stalowy rdzeń nasze zapięcie rowerowe charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wytrzymałością i niezawodnie chroni rower przed złodziejami.
MarkaMUNATURA #ad
ProducentMUNATURA #ad
Wysokość2.36
Długość8.46
Szerokość2.95
Model4262355090013