Top 10 Abhörgerät Mit Magnet – Dyktafony cyfrowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. sellgal-tec

#ad

Sellgal-tec ® MQ-L500 mod antracyt — dyktafon USB, pamięć 16 GB do maks. 576 godzin, Spy Powerbank. Do 2 tygodni ciągłego nagrywania lub 4 miesięcy w trybie czuwania

#ad
sellgal-tec #ad - Idealnie nadaje się do ukrytego długoterminowego monitorowania, ale również do nagrywania w korytarzu, na spotkaniach, w biurze. Brak wskaźnika aktywnego bez migającego lamfu lub podobnego.

Mimo tylko 64 kb/s zapotrzebowania na pamięć doskonała jakość nagrywania, nie porównywalna z innymi plikami audio z tej listy. Kompaktowe urządzenie do rejestrowania i monitorowania wielu ukrytych zastosowań, z funkcją powerbanku i magnetycznym mocowaniem. 16 gb pamięci wewnętrznej, bez możliwości rozszerzenia, 24-dniowe nagrywanie. Do 2 tygodni nieprzerwanego nagrywania lub 4 miesiące czuwania po jednym naładowaniu akumulatora. Bardzo długi czas nagrywania i czuwania spy power bank dzięki wysokiej jakości akumulatorowi o pojemności 3000 mAh.
Markasellgal-tec #ad
Producentselling.gallery #ad
Wysokość1.06
Długość3.66
Waga0.2
Szerokość0.91
Numer częściMQ.U500N

2. Vivaniir

#ad

Cyfrowy dyktafon USB-C do wykładów, spotkań i wywiadów, wytrzymałe urządzenie nagrywające z aktywacją głosową i metalową obudową, Vivaniir Dyktafon 64 GB, 80 godzin długi akumulator 1100 mAh

#ad
Vivaniir #ad - 80 godzin nagrywania i akumulator 1100 mahdzięki obsłudze wytrzymałego akumulatora 1100 mah cyfrowy dyktafon V30 może nagrywać do 80 godzin nieprzerwanie przy 512 kbps lub 150 godzin przy 32 kb/s. W ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem kanału back-office, który łączy w sobie praktyczność z zamyśleniem? Dyktafon cyfrowy Vivaniir to idealny prezent dla dorosłych, jeśli wystąpi problem z jakością produktu, a my zwrócimy Ci pieniądze lub wyślemy produkt w ciągu 24 godzin w ciągu jednego dnia roboczego.

Możesz bez problemu nagrywać lub zapisywać swoje myśli i inspiracje. Nagrywanie dotykowe i zarządzanie plikami - przesuń palcem w górę/w dół, bez wysiłku nagrywać opuszkami palców. Wielofunkcyjność: hasło, aby chronić ważne pliki przed nieautoryzowanym dostępem. Nagrania można łatwo odtwarzać na lokalnym urządzeniu, aby nagrywać/zapisywać, słuchawkach lub komputerze. Duża pamięć 64 gb, eliminując w ten sposób obawy o ograniczenia pamięci.

Pożegnaj się z uciążliwymi lukami w nagraniach. Jego nowoczesne wzornictwo jest elegancko połączone z wytrzymałą i solidną metalową obudową, która emanuje zarówno stylem, stabilny i złącze USB-C - dzięki przestronnej pamięci 64 GB można bez problemu nagrywać 750 godzin nagrań z prędkością 192 kb/s lub 288 godzin nagrań z prędkością 512 kbps lub 96 godzin nagrań z prędkością 1536 kb/s, jak i trwałością. A co z słuchaniem twoich nagrań? Pliki są automatycznie nazywane zgodnie z datą i godziną utworzenia. Mikrofon/wejście przewodowe: zapewnia dwa źródła nagrywania, timer.
MarkaVivaniir #ad
ProducentVivaniir #ad
Wysokość0.43
Długość4.25
Waga0.2
Szerokość1.42
Numer częściV30
ModelV30
Gwarancjajeden rok od daty zakupu

3. sellgal-tec

#ad

8 GB, sellgal-tec ® MQ-U350DE V106 antracyt — dyktafon z aktywacją nagrywania przez hałas lub nagrywanie ciągłe. Do 20 dni czuwania

#ad
sellgal-tec #ad - Pałąk wraz z oprogramowanie do stempli czasowych do daty i godziny nagrań, kolor grafitowego patyczka, np. Dyktafon w formie pamięci usb, brak widocznego wskaźnika zasilania. Wystarcza na ponad 280 godzin nagrywania ponad 11 dni pojemności! Dzięki niewielkim zapotrzebowaniu na pamięć przy jednoczesnej doskonałej jakości dźwięku.

Funkcja aktywacji głosu – do 20 dni w trybie czuwania. Zakres dostawy: urządzenie nagrywające z najnowszym oprogramowaniem sprzętowym firmy sellgal-tec, instrukcja obsługi w języku niemieckim, przetestowane i wolne od błędów, wraz z małym karabińczykiem jako zawieszka na pęku kluczy itp. Podłączony do źródła zasilania nagrywanie do 8 GB lub 9999 pojedynczych plików.

Opcjonalnie nagrywanie ciągłe lub aktywowane głosowo. Bardzo czuły mikrofon o bardzo dobrej jakości nagrywania. Do monitorowania, ścinania głosów lub szpiegowania. Dożywotnia możliwość aktualizacji artykułów firmy Sellgal-tec. 8 gb pamięci wewnętrznej, bez możliwości rozbudowy. Sellgal-tec jest dystrybuowany wyłącznie za pośrednictwem selling. Gallery.
Markasellgal-tec #ad
Producentselling.gallery #ad
Wysokość0.79
Długość2.68
Waga0.03
Szerokość0.41
Numer częściMQ-U350
ModelMQ-U350

4. allreli

#ad

Wykładów, spotkań itp, wywiadów, mini dyktafon do wykładów, 32 GB, urządzenie do ponownego ładowania, aLLreLi Dyktafon cyfrowy, pamięć USB

#ad
allreli #ad - Kryształowo czyste nagrywanie: rejestrator głosu tworzy nagrania o imponującej jakości dźwięku, idealny jako dyktafon do pracy i szkoły.

Atwe ładowanie: wystarczy podłączyć odtwarzacz audio USB do portu USB, aby w pełni naładować go w ciągu 2-3 godzin. 2 praktyczne komody w jednym: można go używać jako cyfrowego rejestratora głosu i jako pamięci flash USB do zapisywania plików. Atwe w użyciu: nie wymaga oprogramowania sterowników. Prawdziwa technologia Plug and Play, kompatybilna z Mac OS X i Windows. Idealny do dyskretnego nagrywania: mocny akumulator litowo-jonowy umożliwia nagrywanie do 13 godzin przed ponownym naładowaniem.
Markaallreli #ad
ProducentShenzhen Hanhou Technology Co., Ltd. #ad

5. XIXITPY

#ad

XIXITPY 64 GB urządzenie nagrywające z 60 godzin ciągłego nagrywania i hasłem, 3072 kbps Voice Recorder do wykładów, wywiadów, Dyktafon, spotkań

#ad
XIXITPY #ad - Przesuń przycisk w dół, aby zapisać nagrania z datą i godziną. Nawet do 95 godzin ciągłego nagrywania przy 32 kbps. Wystarczająco dużo miejsca na dysku i długi czas pracy baterii, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania dotyczące nagrywania. Inteligentna funkcja aktywacji głosuczy denerwowałeś się długimi okresami karmienia piersią w swoich nagraniach? wystarczy włączyć "aktywację głosową".

Ponadto firma xixitpy zobowiązuje się do zapewnienia wydajnej i przemyślanej obsługi klienta: 1 rok gwarancji + nieograniczone wsparcie techniczne, dzięki czemu możesz korzystać z produktu ze spokojem! Dziękujemy za wybór naszego produktu. Gdy urządzenie nagrywające znajduje się w trybie nagrywania, gdy w pobliżu nie ma hałasu, aby dokładnie uchwycić dźwięk, rozpoczyna nagrywanie, i tymczasowo zatrzymuje się, zmniejszyć luki podczas nagrywania, wykłady, oszczędzać energię i pamięć.

Idealny na spotkania, gdy wykryje hałas, wywiady i inne okazje. Inne funkcje czekają na odkrycie przez Ciebie! Nigdy więcej nie przegapisz chwili, dyktafon automatycznie zapisuje nagranie. Możesz również użyć przycisków do regulacji głośności, aby słuchać nagrywania?" Tak, oczywiście! Użyj dołączonych słuchawek, szybkiego przewijania do przodu/do tyłu tylko podczas odtwarzania. Czy mogę używać słuchawek, aby słuchać nagrań w cichym otoczeniu.
MarkaXIXITPY #ad
ProducentXIXITPY #ad
Wysokość3.86
Długość0.47
Waga0.16
Szerokość1.14
Numer częściV63-64GB
ModelV63-64GB

6. sellgal-tec

#ad

Dyktafon, sellgal-tec ® MQ-U350DE mod antracyt, dyktafon z aktywacją nagrywania przez hałas lub nagrywanie ciągłe. Do 18 dni czuwania, pamięć 16 GB

#ad
sellgal-tec #ad - Opcjonalnie nagrywanie ciągłe lub aktywowane dźwiękiem. Wystarcza na 560 godzin nagrywania ponad 22 dni pojemności! Stick z oprogramowaniem do oznaczania daty, godziny nagrań, czułość regulowana w 5 poziomach, kolor antracytowy.

Zakres dostawy: urządzenie nagrywające, przetestowane i wolne od błędów, instrukcja obsługi w języku niemieckim, najnowsze oprogramowanie sprzętowe firmy sellgal-tec, breloczek do kluczy.116 gb pamięci wewnętrznej, bez możliwości rozbudowy. Funkcja aktywacji głosem do 18 dni w trybie czuwania. Mimo tylko 64 kb/s zapotrzebowanie na pamięć zapewnia doskonałą jakość nagrywania, nie porównywalna z innymi plikami audio tej rozdzielczości.

Dyktafon w formie pamięci usb, brak widocznego wskaźnika zasilania. Bardzo czuły mikrofon o bardzo dobrej jakości nagrywania. Podłączone do źródła zasilania nagrywanie do 16 GB lub 9999 pojedynczych plików.
Markasellgal-tec #ad
Producentselling.gallery #ad
Waga0.03
Numer częściMQ-U350
Model.

7. Vandlion

#ad

Urządzenie do nagrywania wykładów, wywiadów, usb2.0, 64 GB, spotkań, wykładów, nagrywarka głosowa z możliwością ponownego ładowania Stereo HD, Vandlion mini dyktafon cyfrowy

#ad
Vandlion #ad - Tryb aktywowany głosem i długi czas pracy baterii - jeśli po otwarciu przycisku "przed włączeniem" zostanie rozpoznany dźwięk aktywowany głosem, oszczędzania czasu, urządzenie nagrywające automatycznie rozpocznie nagrywanie. W przypadku pytań lub problemów prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia.

Cieszymy się, wykładów, prawników, spotkań, że możemy zapewnić wszystkim naszym klientom dożywotnie wsparcie. Aplikacje i najlepsza obsługa klienta - idealne do notatek, uczniów, wywiadów i wielu innych. Obsługa jednym przyciskiem i wielofunkcyjność: dyktafon vandlion z funkcją pisania jest łatwy w obsłudze. Możesz bez problemu cieszyć się wyraźnymi nagraniami i odtwarzaniem. Urządzenie nagrywające 64 gb i mini rozmiar - przenośny dyktafon ma 64 gb pamięci, wystarczająco dużo miejsca na 25 godzin nieprzerwanego nagrywania i zapisuje do 750 godzin nagrań.

Obsługuje formaty WAV. Nagrywanie ze stemplem czasowym ułatwia znalezienie pliku na komputerze. Nasz dyktafon 64 gb z funkcją zapisu jest kompaktowy i przenośny i został specjalnie zaprojektowany, aby można go było wszędzie ze sobą zabrać. Profesjonalny dyktafon z technologią cyfrową i redukcją szumów PCM zapewnia bezszumowe nagrania i panoramiczne zdjęcia 360°, które zapewniają naprawdę czysty i naturalny dźwięk. Możesz uniknąć długich godzin cichego nagrywania, bez dźwięku, bez nagrywania, miejsca na dysku i zużycia energii.
MarkaVandlion #ad
ProducentVandlion #ad
Wysokość2.83
Długość0.31
Waga0.08
Szerokość0.87
Numer częściV11-Black-64GB
ModelV11-Black-64GB
GwarancjaW ciągu 6 miesięcy od zakupu

8. TDW

#ad

16 GB, TDW mini dyktafon, czarny, wykładów, aktywacja głosu, spotkań, małe urządzenie do nagrywania, dyktafon z mikrofonem, wywiadów

#ad
TDW #ad - Zarówno jako dyktafon, pisarzy, nauczycieli, lekarzy, dobry asystent do czytania, dziennikarzy, jak i odtwarzacz MP3, wywiadów, dziennikarstwa. Przed sformatowaniem urządzenia należy wykonać kopię zapasową plików systemowych. Aktywacja głosem – mini urządzenie nagrywające obsługuje nagrywanie z funkcją rozpoznawania głosu.

Czysta jakość dźwięku hd – jest to doskonałe cyfrowe urządzenie nagrywające z zaawansowanym chipsetem i technologią redukcji szumów, które zapewnia jakość dźwięku w jakości HD. Urządzenie rozpoczyna nagrywanie, a urządzenie zatrzymuje nagrywanie, gdy zostanie rozpoznany dźwięk do 40 dB, gdy dźwięk się zatrzyma. Atwa obsługa – to cyfrowe urządzenie nagrywające uruchamia i zatrzymuje pracę poprzez naciśnięcie przycisku w stanie "ON/OFF". Jeśli masz jakiekolwiek problemy z rejestratorem, skontaktuj się z nami, skontaktuj się z nami w sprawie gwarancji lub wymiany.

1, 5 godziny do pełnego naładowania i obsługuje maksymalnie 50 godzin nagrywania. Również piękny prezent dla studentów, nauki, prawników itp. Pamięć i żywotność baterii – ten mini dyktafon jest wyposażony w wbudowaną pamięć 16 GB i obsługuje maksymalnie 284 godziny nagrywania. Wskazówki i wskazówki – przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją może nie być dostępna w języku polskim. Jeśli zgubiłeś pliki systemowe, a my niezwłocznie wyślemy Ci pliki.
MarkaTDW #ad
ProducentTDW #ad
Wysokość0.39
Długość1.57
Waga0.05
Szerokość1.38
Numer częściZD46

9. YOUHE

#ad

1536 kbps Stereo HD, spotkań i wywiadów 64 GB, mini urządzenie nagrywające z aktywacją głosem, Mini dyktafon z bezpośrednim połączeniem OTG ze smartfonem, MP3 Voice Recorder do wykładu

#ad
YOUHE #ad - Jeśli bateria zostanie rozładowana podczas nagrywania, nagrywanie zostanie automatycznie zapisane. Nagrywarka automatycznie zapisuje dane nagrywania, w którym nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po rozpoznaniu dźwięku. Jeśli chcesz połączyć nagrywarkę z iphonem, aby wygodnie połączyć nagrywarkę ze smartfonem i umożliwić odtwarzanie, wymagany jest certyfikowany adapter MFI nie wchodzi w zakres dostawy.

Funkcja głosu przed i wskaźnik poziomu baterii obsługuje "nagrywanie vor", aby zaoszczędzić miejsce. Pozostały poziom naładowania baterii można łatwo sprawdzić na podstawie liczby czasów migania diod LED. Nagrywanie jednym dotknięciem i opcjonalny 9-stopniowy dźwięk wysokiej jakości dyktafon jest wyposażony w konstrukcję nagrywania jednym dotknięciem. W zestawie: 1 dyktafon, 1 słuchawki, 1 cm i waży tylko 61, 6 x 5, 7 x 1, 1 kabel USB i 1 sznurek do noszenia. Pamięć wewnętrzna 64 gB umożliwia nagrywanie do 4552 godzin. Ważna wskazówka wymiary urządzenia wynoszą ok.

45 godzin ciągłego nagrywania i duża pojemność 64 gb i 4552 godzin nagrywania dzięki dużemu akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 300 mAh nagrywarka przy pełnym naładowaniu umożliwia odtwarzanie przez 1, 5 godziny przez 30 godzin lub 45 godzin ciągłego nagrywania. Upewnij się, 1 instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim, że urządzenie jest wyłączone przed podłączeniem do komputera lub do ładowania. Z kablem do transmisji danych otg i transmisją na smartfonie wbudowany kabel usb typu c umożliwia bezproblemową i szybką transmisję danych, usuwanie i tworzenie kopii zapasowych plików nagrywania.
MarkaYOUHE #ad
ProducentYOUHE #ad

10. Tonnlog

#ad

Tonnlog Dyktafon 128 GB, wykładów, cyfrowy dyktafon do nagrywania wykładów, 200 godzin 8 dni, wywiadów, długi czas pracy baterii i 1500 godzin pamięci pamięci

#ad
Tonnlog #ad - Aktywacja głosowa i nagrywanie segmentów - po włączeniu funkcji aktywowanej głosem domyślnie wyŁĄczony, wystarczy włączyć dyktafon głosowy, patrz instrukcja aktywacji, a automatycznie rozpocznie nagrywanie, gdy zostanie rozpoznany hałas i zatrzymuje nagrywanie w ciszy. Odsuń się od telefonu i skup się wyłącznie na nagrywaniu.

W celu ułatwienia zarządzania plik nagrania jest automatycznie zapisywany co 2 godziny. Koniec z częstym usuwaniem lub przesyłaniem plików i bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci, ankieterów, nauczycieli, dziennikarzy, co pozwala zaoszczędzić dużo wysiłku!. Duża pojemność 128 gb - dzięki pojemności 128 gb można bez problemu zapisać do 1500 godzin nagrań audio przy 192 kbps. Nagrywanie i odtwarzanie za pomocą słuchawek jednym kliknięciem - wystarczy delikatne dotknięcie, dzięki czemu można od razu słuchać nagranych plików! Jeśli przypadkowo zapisałeś piosenki MP3 w dyktafonie, aby włączyć dyktafon i rozpocząć nagrywanie.

Wykonany ze stopu aluminium rejestrator jest bardziej wytrzymały i odporny na zarysowania. Najważniejsze jest jednak, 24 x 3, że jako marka zorientowana na klienta oferujemy 12-miesięczną gwarancję i dożywotnie usługi doradcze! Pozwala to uniknąć niepotrzebnych luk i umożliwia dłuższy czas nagrywania. Ponadto może być również używany w życiu codziennym, wspomnienia i notatki. Niezależnie od tego, aby zapisać osobiste myśli, czy chodzi o spotkania, wywiady czy lekcje, możesz bez problemu robić notatki za pomocą tego urządzenia nagrywającego.
MarkaTonnlog #ad
ProducentTonnlog #ad
Wysokość3.94
Długość1.54
Waga0.11
Szerokość0.24
Numer częściTonnlog 55
ModelTonnlog 55
Gwarancja12 miesięcy